• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه شورای هیئات مذهبی در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری برگزار شد تاریخ:1398/3/22

مسئول تشکل های دینی ادره تبلیغات اسلامی ری از برگزاری جلسه ماهانه شورای هیئات مذهبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا زند، کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شهر ری از برگزاری جلسه شورای هیئات مذهبی این شهرستان طی روز سه شنبه ۲۱ خرداد ماه جاری خبر داد.

حجت‌ الاسلام کنگرلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهر ری در این جلسه، بر نقش شورای هیئات مذهبی در ترویج اخلاق و روش اسلامی و ولایی تأکید کرد و گفت: دهه کرامت باید به نحو مطلوب مورد توجه شورای هیئات مذهبی قرار گیرد و با برنامه ریزی دقیق برای بهره مند شدن و پربار بودن هیئات مذهبی در این ایام تلاش مضاعف کرد.

کنگرلو، در ادامه بر لزوم اطلاع‌ رسانی بیشتر برنامه های شورای هیئات مذهبی تأکید و خواستار پیگیری بیشتر مصوبات شورا توسط کارگروه ها شد.

حبیبیان، رئیس شورای هیئات مذهبی شهر ری از حضور مستمر رئیس اداره تبلیغات اسلامی در جلسات شورا قدردانی کرد.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
محرم2
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟