• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
فرهنگ سازی مقاومت و ایجاد روحیه استقامت، از اولویت های برنامه های شبکه تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی است تاریخ:1398/3/22

حجت‌الاسلام زوبین، گفت: فرهنگ سازی مقاومت، از اولویت های برنامه های شبکه تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا انصاری، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، از دیدار حجج اسلام محمد فرج زاده، روحانی مستقر روستای نیکنامده از توابع لواسان بزرگ، با اکبر زوبین، سرپرست این اداره، در روز دوشنبه ۲۰ خرداد سال جاری خبر داد.

فرج زاده، گفت: در ماه مبارک رمضان، روستای نیکنامده، هرروز یک جزء قرائت قرآن کریم، اقامه نمازجماعت، بیان احکام و برپایی مراسم لیالی قدر را در مسجدولیعصر(عج) تجربه کرده و هرشب برای روزه داران، سفره افطاری ساده را مهیا کرده است.

وی افزود: علی رغم وجود مشکلات اقتصادی در این روستا، توانسته ایم به فضل الهی، مردم را به مقاومت در برابر تحریم ها، که ازمهمترین نقطه نظرات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است، دعوت کنیم.

در ادامه این دیدار، حجت‌الاسلام زوبین، سرپرست این اداره، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های روحانی مستقر روستای نیکنامده، گفت: فرهنگ سازی مقاومت و ایجاد روحیه استقامت، از اهم برنامه های شبکه تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی است.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟