• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری اولین جلسه هم اندیشی مدیران مؤسسات قرآنی جنوب غرب تهران تاریخ:1398/3/22

اولین جلسه مدیران مؤسسات قرآنی جنوب غرب تهران با حضور مهدی نادی، رئیس اداره امور قرآنی استان تهران در مؤسسه حکمت ملاصدرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، زهرا اخوان، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی جنوب غرب تهران از برگزاری اولین جلسه هم اندیشی مدیران مؤسسات قرآنی در مؤسسه قرآنی حکمت ملاصدرا در خیابان خانی آباد طی روز سه شنبه ۲۱ خرداد سال جاری با حضور حجت‌الاسلام ذاکر صادقی کیا، رئیس اداره جنوب غرب، مهدی نادی، سید ابوذر جعفری، رئیس و کارشناس قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران و مدیران موسسات قرآنی خبر داد.

حجت‌الاسلام صادقی کیا در این جلسه، از تلاش های مدیران مؤسسات قرآنی در نشر و ترویج معارف قرآنی قدردانی کرد.

در پایان، نادی، رئیس اداره قرآنی تبلیغات اسلامی استان تهران مسائل و مشکلات مطرح شده توسط مدیران مؤسسات قرآنی را مورد بررسی قرار داد.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
محرم2
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟