• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
همایش تکریم و تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه ‌در شهرستان بهارستان برگزار شد تاریخ:1398/4/18

همایش تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه بهارستان با حضور سرپرست تبلیغات اسلامی بهارستان و جمعی از مسئولان و زائرین و مجاورین در محل بقعه متبرکه امامزاده سیدلطیف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،حجت‌الاسلام دیبازر سرپرست تبلیغات اسلامی بهارستان، سه شنبه ۱۸ تیر ماه سال جاری،از شرکت و برگزاری همایش تجلیل و تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه بهارستان با حضور حجج اسلام جعفر پیران رئیس اداره اوقاف و امور خیریه، جواد گوهری رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و جمعی از مسئولین شهرستان،زائرین و مجاورین در محل بقعه متبرکه امامزاده سیدلطیف خبر داد.

پیران، سالروز پنجم ذیقعده،تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه را روز تجدید عهد با پیامبر اکرم(ص) و وارثان عترت آن حضرت و امامزادگان عظیم‌ الشأن و واجب‌التعظیم عنوان کرد و گفت: بی‌گمان تجلیل از این بزرگواران که با عطر معنویت در این کشور پراکنده‌ و انوار تابان خاندان عصمت و طهارت را جلوه‌گر شده اند، موجب ارتقا فرهنگ مدنی، دینی و اخلاقی در میان ساکنان این دیار ها خواهد بود و تجلیل از آنها، تجلیل از همه‌ی خوبی‌ها، زیبایی‌ها و نیکی‌ها است و بزرگداشت امامزادگان به مثابه تعظیم شعائر الهی و تجلیل از پیامبر مکرم و عترت پاک ایشان است.

وی، گفت: باید همت بگماریم و با توسعه فضای دینی و فرهنگی امامزادگان و استفاده از ظرفیت عظیم بقاع در راستای معرفی جایگاه امامزادگان و کسب معرفت مردم جامعه نسبت به کلام رهبری معظم مد ظله العالی جامه عمل بپوشانیم.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
صلوات
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟