• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اجتماع بزرگ مردمی حافظان حریم خانواده و حجاب شهرستان ورامین تاریخ:1398/4/19

به مناسبت هفته عفاف و حجاب، اجتماع بزرگ مردمی حافظان حریم خانواده وحجاب بامشارکت اداره تبلیغات اسلامی ورامین درمیدان امام خمینی(ره) شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا بهاور، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین گفت:به مناسبت هفته عفاف وحجاب اجتماع بزرگ مردمی حافظان حریم خانواده وحجاب بامشارکت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، درمیدان امام خمینی(ره) ورامین برگزار می‌شود.

بهاور با گرامیداشت روز عفاف و حجاب تصریح کرد: حجاب محافظی قدرتمند در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان اسلام است و هم شامل مردان و هم زنان است.

وی خاطر نشان کرد: اداره تبلیغات اسلامی ورامین، گروه های هدف خود اعم از مبلغین،مبلغات،ائمه جماعات،مدیران و مربیان موسسات،وخانه های قرآن شهری و روستایی،مسئولین هیئات مذهبی،مداحان شهرستان را به این اجتماع دعوت کرده است.

مراسم، طی روز پنج شنبه ۲۰ تیرماه ساعت ۱۹واقع در میدان امام خمینی (ره) ابتدایی خیابان مسجد جامع برگزار می‌شود و اجرای گروه های هنری و فرهنگی، برپایی نمایشگاه عرضه محصولات عفاف و حجاب و کودک و نوجوان از جمله برنامه های این اجتماع است.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟