• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
راهپیمائی و همایش عفاف و حجاب در رباط کریم تاریخ:1398/4/19

مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، از برگزاری راهپیمائی و همایش عفاف و حجاب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: راهپیمائی و همایش عفاف و حجاب در این شهرستان با حضور مسئولین و بانوان و با موضوع معرفی حجاب اسلامی با همکاری ستاد دهه کرامت برگزار می‌شود.

وی، افزود: این راهپیمایی روز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه جاری ساعت ۱۸ عصر از ابتدای خیابان ملکی آغاز می‌شود و شرکت‌کنندگان پس از پایان راهپیمایی در آستان مقدس امامزاده عمادالدین(ع) تجمع می‌کنند.

این مسئول، عنوان کرد: در این تجمع حجت‌الاسلام ترابی، امام جمعه شهرستان در خصوص لزوم ترویج عفاف و حجاب بین دختران و بانوان ایرانی سخنرانی خواهد کرد.

مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، از خواهران مبلغه، مؤسسات و خانه های قرآنی، مسئولین بانوان هیئات مذهبی، مبلغان، طلاب و مداحان خواهر دعوت کرد در این راهپیمائی و تجمع در حمایت از حریم خانواده و عفاف و حجاب و مبارزه با بدحجابی شرکت کنند و با حضور خود پاسخ کوبنده‌ای به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب اسلامی دهند.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
سیدالشهدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟