• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
طرح « سلام برامام» به مناسبت دهه کرامت درشهر ری تاریخ:1398/4/19

به مناسبت دهه کرامت طرح «سلام برامام» درمساجد وهیئات مذهبی شهر ری آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام علی کنگرلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی ری، از برگزاری طرح «سلام برامام» به مناسبت دهه کرامت درمساجد و هیئات مذهبی شهر ری همراه با قرائت زیارت امین الله خبر داد.

وی، گفت: این زیارتنامه توسط امام زین‌العابدین (ع)، خطاب به امیر مؤمنان علی (ع) انشاء شده و از بهترین زیارت‌نامه‌ها است و به فرموده امام باقر (ع) می‌توان آن را در تمام زیارتگاه‌های ائمه (ع) قرائت کرد.

در زیارت از راه دور انسان به وسیله خواندن زیارتنامه از مکان‌های دور، اهدای درود و صلوات به ارواح مطهر ائمه(ع)، با آن بزرگان ارتباط قلبی برقرار می‌کند و به واسطه آنان، از درگاه حق تعالی رفع حاجت و نیاز خود را می‌خواهد. حضرت رسول (ص) فرموده اند: هرکس از کنار قبرم بر من سلام دهد، آن را می شنوم و هرکس از دور بر من سلام دهد، آن را به من می‌رسانند.

این طرح در روزهای چهارشنبه که روز زیارت مخصوصه امام رضا (ع) است، در تمامی مراکز و اماکن مذهبی شهر ری اعم از مساجد امامزادگان و حسینیه ها وهیئات مذهبی با قرائت زیارت امین الله اجرای می‌شود.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
هفته وحدت
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟