• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
کارگاه آموزشی فرق و مذاهب در شهرستان پردیس تاریخ:1398/4/19

مرائی، از برگزاری کارگاه آموزشی فرق و مذاهب به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عباس مرائی، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس از برگزاری کارگاه آموزشی فرق و مذاهب با موضوع نقد و بررسی ادیان نوظهور به همت اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، با همکاری شهرداری و اداره آموزش پرورش پردیس، خبر داد.

این کارگاه آموزشی با حضور حجت‌الاسلام هادیان ریاست امور مساجد شرق استان تهران، بابایی معاون فرماندار، حسنوند ریاست آموزش و پرورش، مدیر، معاونت ها و روئسای ادارات و مدارس شهرستان طی ۱۹ تیر ماه جاری در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

مرایی، گفت: حجت‌الاسلام سید وکیلی استاد این جلسه در خصوص معرفی ادیان نوظهور و چگونگی عضو گیری مطالبی را بیان کرد و در پایان با صرف پذیرائی و اهدای کتاب آموزشی به حاضرین، مراسم به اتمام رسید.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
هفته وحدت
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟