• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری نشست توجیهی آموزشی مبلغات توسط تبلیغات اسلامی رباط کریم تاریخ:1398/5/19

تبلیغات اسلامی رباط کریم با همکاری حوزه علمیه خواهران، نشست توجیهی آموزشی مبلغات ویژه دهه امامت و ولایت را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، نشست توجیهی آموزشی مبلغات، ۱۷ مرداد ماه جاری توسط تبلیغات اسلامی رباط کریم با همکاری حوزه علمیه خواهران و با موضوع دهه ولایت و امامت با حضور خواهران مبلغه و سنتی در سالن اجتماعات حوزه علمیه برگزار شد.

در این نشست، حجت‌الاسلام حیدری، سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم، عنوان کرد: با آغاز دهه ولایت وظایف مبلغین بسیار سنگین تر خواهد بود و مبلغات باید از فرصت های پیش رو بیشترین بهره را برای دعوت مردم و جذب جوانان به آموزه های دینی ببرند و با به روز نمودن اطلاعات خود و مطالعه بسیار و پرهیز از بدعت و دروغ در مجالس زمینه هدایت مخاطبین را فراهم سازند.

وی، فرصت های پیش رو را زمانی مغتنم برای جذب جوانان به تحصیل در حوزه های علمیه دانست و ابراز داشت: هرچه حوزه های علمیه با شکوه تر باشد پایه های دین محکم تر خواهد بود و مبلغان می توانند با بیان ویژگی ها و مزایای تحصیل در حوزه، جوانان را به این امر ترغیب کنند و کمک حال مدارس علمیه باشند.

در ادامه، واحد آموزش حوزه علمیه ضمن پخش کلیپی از مدرسه و فعالیت های طلاب، تراکت ها و بنر های پذیرش را در اختیار مبلغات قرار داد تا در اماکن عمومی، مساجد و مراکز قرآنی نصب و توزیع کنند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
امام حسن عسکری
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟