• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ایام شهادت ائمه (ع) بهترین فرصت برای تبیین معارف دین اسلام است تاریخ:1398/5/20

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت ضمن تشریح برنامه های ایام شهادت امام باقر(ع) ایام شهادت ائمه (ع) رافرصتی برای تبیین معارف دین اسلام عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اردستانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت طی روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ماه جاری در جلسه هماهنگی اجرایی برنامه های ایام شهادت امام باقر (ع) ضمن تشریح برنامه های این اداره در سالروز شهادت این امام همام ایام شهادت امام باقر (ع) را فرصتی برای تبیین معارف دین عنوان کرد.

حجت‌الاسلام اردستانی ضمن تسلیت سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با تأکید بر لزوم توجه به برگزاری مراسم‌ سوگواری باشکوه این امام همام هدف و آرمان امام باقر (ع) را زنده نگه داشتن سنت پیامبر اکرم (ص) برشمرد و در ادامه ابراز داشت: امام باقر (ع) توجه خاصی به مباحث اخلاقی و اجتماعی داشتند و در تمام فرمایشات این امام بزرگوار، حاکمیت اخلاق موج می زند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در ادامه اعزام ۵۰مبلغ و مبلغه به مساجدشهری و روستایی، نصب بنر و سیاه پوش کردن مساجد، برپایی مراسم عزاداری در ۱۳۲ هیئت و حسینیه، برگزاری جلسات سخنرانی پیرامون فضائل و کرامات آن حضرت و برپایی سفره احسان را از اهم برنامه های این اداره در سالروز شهادت این امام همام عنوان کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
امام حسن عسکری
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟