• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
هیئت های مذهبی نقش مهمی در شناساندن و تبیین فلسفه غدیر در جامعه دارند تاریخ:1398/5/20

سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم درجلسه شورای هیئات مذهبی، گفت: هیئت های مذهبی نقش مهمی در شناساندن و تبیین فلسفه غدیر در جامعه دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام ناصر حیدری، سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم، ۱۷ مرداد ماه جاری در جلسه شورای هیئت های مذهبی این شهرستان با اشاره به جایگاه ویژه هیئت های مذهبی در تبیین وقایع تاریخ اسلام و فلسفه آنان در جامعه، افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی و دینی در هیئت های مذهبی با توجه به مخاطبین بی شماری که در رده های سنی نوجوانان و جوانان دارند، نقش مهمی در شناساندن فلسفه غدیر در جامعه دارد.

وی، به اعیاد ویژه دهه امامت و ولایت اشاره کرد و افزود: ویژه برنامه جشن های اعیاد قربان و غدیر در روستاهایی که دارای روحانی مستقر هست با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام حیدری، خاطرنشان کرد: پایان بخش برنامه های فرهنگی دهه امامت و ولایت، برپایی صحنه بازسازی واقعه غدیر در پرند خواهد بود که هم چون سال های گذشته با دعوت از اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

در ادامه، هریک از اعضای شورای هیئات مذهبی رباط کریم به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص دهه ولایت و امامت پرداختند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
امام حسن عسکری
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟