• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
۱۰۰ عنوان برنامه دهه ولایت در شهرستان ری برگزار می‌شود تاریخ:1398/5/22

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ری از برگزاری نشست خبری رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان با خبرنگاران و اصحاب رسانه با موضوع دهه ولایت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام علی کنگرلو روز شنبه ۱۹ مرداد ماه جاری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: برپایی سرود در اماکن فرهنگی، مسابقات فرهنگی، غرفه های مشاوره و روانشناسی در سطح مساجد، جشن های طنز، نمایشگاه صنایع دستی، مسابقات فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان در فرهنگسراها و مساجد شهرری و تابعه از محوری ترین برنامه های دهه ولایت است.

وی از برگزاری نشست استانی مبلغان در فرهنگسرای ولاء شهرری خبر داد و افزود: این نشست در ۲۷ مردادماه با حضور ۲۰۰ مبلغ آموزش دیده از سطح استان برگزار می‌شود.

کنگرلو ادامه داد: مبلغان و سخنرانان به روستاها،بخش ها و شهرهای کهریزک، حسن آباد،قیامدشت و باقرشهر جهت ارسال پیام غدیر اعزام می شوند.

وی گفت: برنامه های مشارکتی در این ایام با اداره تبلیغات اسلامی و شهرداری منطقه ۲۰ (شهرری) در پایگاه های بسیج، سرای محلات و مساجد برگزار می‌شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری اضافه کرد: همچنین از ۱۶۰ آزاده، رزمنده و خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس در ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان دوران دفاع مقدس در شهرری تجلیل می‌شود.

حجت‌الاسلام کنگولو با توجه به اینکه جشن غدیر به‌عنوان مناسک ارزشی همانند محرم مورد توجه قرار گیرد، افزود: این رویداد مهم جایگاه امامت و ولایت است و امروز نسل جوان نیاز به شناخت و معرفی این حوزه دارد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
امام حسن عسکری
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟