• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
بازدید و نظارت بر تمامی هیئات شمال غرب تهران،توسط تیم های ارزیابی و نظارت،در ایام ماه محرم تاریخ:1398/6/16

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران،از بازدید و نظارت بر تمامی هیئات شمال غرب تهران،توسط تیم های ارزیابی و نظارت،خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حبیب جمشیدی،کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران،شنبه ۱۶شهریور ماه جاری، از بازدید و نظارت بر تمامی هیئات شمال غرب تهران،توسط تیم های ارزیابی و نظارت،خبر داد.

جمشیدی،گفت:رعایت شئونات اسلامی،پرهیز ازبیان مطالب و نصب علائم و نشانه های بی اساس و خرافی،رعایت حقوق شهروندان و عدم ایجاد مزاحمت،دقت در مسائل بهداشتی و توجه به مسائل انقلابی و دفاع مقدس،از مهمترین نکاتی است که باید توسط هیئات مذهبی،رعایت شود و همواره توسط بازرسان اداره تذکر داده می‌شود.

وی،افزود:۱۲۰نفر،به‌عنوان ارزیاب،از سوی اداره تبلیغات اسلامی،پس از گذراندن جلسات توجیهی واختبار لازم،در ایام محرم،بر هیئات مذهبی شمال غرب نظارت دارند و گزارش جامع خود را به این اداره،ارسال می‌کنند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
حضرت رهرا(س)
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟