• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
رسالت اصلی بازرسان هیئات مذهبی شمیرانات، پرداختن به رعایت شئونات عزاداری است تاریخ:1398/6/16

اکبر زوبین سرپرست این اداره، گفت: رسالت اصلی بازرسان هیئات مذهبی شمیرانات، پرداختن به رعایت شئونات عزاداری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا انصاری مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی شمیرانات، از برگزاری جلسه بازرسی هیئات مذهبی شمیرانات خبرداد.

این جلسه،۱۳ شهریور سال جاری باحضور ۲۰ نفر از بازرسین هیئات مذهبی این شهرستان در محل اداره تشکیل شد.

حجت‌الاسلام اکبر زوبین، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، ضمن عرض تسلیت سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در جمع بازرسین هیئات مذهبی گفت: رسالت اصلی بازرسان هیئات مذهبی شمیرانات، پرداختن به رعایت شئونات عزادری است.

وی افزود: بارزسین توجه داشته باشند که بعنوان نماینده این اداره و شوای هیئات مذهبی انتخاب شده و باید کمال احترام وادب رابا مسئولین هیئات مذهبی داشته باشند و اساسا عملکرد و شناسایی آسیب های اجتماعی را در هیئات مذهبی به‌ویژه رعایت بهداشت، نظم و رعایت شئونات فرهنگی دینی را در دستور کار خود قرار دهند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: باید در زمان بازرسی به حضور ونقطه نظرات نوجوانان و جوانان و به خواست های آنان توجه بیشتری داشته باشیم.

در پایان این جلسه هر یک از مدعوین به نقطه نظرات خود پرداخته و در مورد آن تصمیماتی اتخاذ گردید.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
حضرت رهرا(س)
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟