• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مسابقات قرآنی ویژه کارکنان و خانواده حراست تاریخ:1398/6/20

مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم، اذان و تواشیح ویژه کارکنان و خانواده حراست دستگاه های اجرایی استان تهران به همت حراست تبلیغات اسلامی استان تهران در فرهنگسرای قرآن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مسابقات قرآنی حفظ و قرائت قرآن کریم، اذان و تواشیح ویژه کارکنان و خانواده حراست تمامی دستگاه های اجرایی استان تهران به همت حراست اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، در فرهنگسرای قرآن، با حضور اساتید و داوران بین المللی قرآن کریم و ۱۰۰ نفر شرکت کننده از خواهران و برادران خانواده حراست ها، در رشته قرائت به صورت ترتیل و تحقیق و در رشته حفظ؛ یک جزء، دو جزء، ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و حفظ کامل قرآن برگزار شد.

همه ساله این مسابقات توسط کمیته فرهنگی، آموزشی، ورزشی و روابط عمومی حراست های استان تهران اجرا و از هر رشته دو نفر به‌عنوان نفرات برتر به مسابقات کشوری معرفی می شوند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
حضرت رهرا(س)
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟