• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
آینده در دستان پر مهر شما نوجوانان عزیز است تاریخ:1398/7/2

حجت‌الاسلام بابادائی سامانی، معاون فرهنگی آموزشی تبلیغات اسلامی استان تهران، در روز اول مهر با حضور در دبیرستان دخترانه شاهدروشنگر گفت: آینده در دستان پر مهر شما نوجوانان عزیز است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام بابادائی سامانی، معاون فرهنگی آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، در روز اول مهر، با حضور در دبیرستان دخترانه شاهد روشنگر، ضمن تبریک سال تحصیلی جدید، برای دانش آموزان روزهای سرشار از امیدواری همراه با سعی و تلاش مستمر آرزو کرد.

وی، با ذکر این نکته که آینده در دستان پر مهر شما نوجوانان عزیز است، افزود: سعی کنید از لحظه لحظه تحصیلتان استفاده کنید، با همدیگر مهربان باشید و خاطرات خوبی را برای هم رقم بزنید. شما در آستانه جوانی می توانید آینده خود را بسازید؛ مراقب باشید که در چه مسیری گام بر می دارید.

معاون فرهنگی آموزشی تبلیغات اسلامی استان تهران، در پایان گفت: مقام معظم رهبری به نهال های قد کشیده انقلاب که شماها هستید، امید بسته اند، ان شاالله شما با علم، ایمان و تلاش خود پرچم انقلاب و ایران را بر قله های بلند موفقیت خواهید نشاند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
حضرت رهرا(س)
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟