• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری دوره چهارم حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم در تبلیغات اسلامی شمیرانات تاریخ:1398/7/14

عبدالله دربندسری، مسئول واحد قرآنی تبلیغات اسلامی شمیرانات گفت: در پی برگزاری یک دوره چهارم حفظ جزء ۳۰ قرآن، ۲۵ گواهینامه قرآنی توسط این اداره صادر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عبدالله دربندسری، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات، از صدور۲۵ گواهینامه حفظ جزء سی ام قرآن کریم توسط این اداره در روز ۱۳ مهرماه سال جاری خبر داد.
دربند سری، افزود: در پی برگزاری دوره ۴ ماهه حفظ جزء سی ام قرآن کریم که در موسسه قرآنی ضحی الزهرا (س)، از موسسات فعال درمنطقه برگزار شد، تعداد ۲۵ نفر از شرکت کنندگان در دوره مذکور موفق به کسب نمره قبولی در آزمون پایان این دوره شدند که برابر با دستور العمل اداره کل، گواهینامه پایان دوره از سوی اداره برای آنها صادر شد.
وی، افزود: از ابتدای سال تاکنون دوره های مختلفی از سوی موسسات قرآنی از جمله ۷ دوره تجوید مقدماتی، یک دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن، ۵ دوره ترجمه ومفاهیم سطح یک و ۴ دوره حفظ یک جزء قرآن کریم توسط موسسات در دستور کار قرار گرفته است که تا پایان سال محقق می‌شود.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
سیدالشهدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟