• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برپایی ۵۰موکب هیئات مذهبی شهرستان ری در۴ مسیر منتهی به حرم عبدالعظیم حسنی(ع) تاریخ:1398/7/16

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ری، از بر پایی ۵۰ موکب هیئات مذهبی شهرستان ری، در ۴مسیر منتهی به حرم عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام کنگرلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی ری، از بر پایی ۵۰ موکب هیئات مذهبی شهرستان ری در مسیر منتهی به حرم عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد.

حجت‌الاسلام کنگرلو، گفت: همه ساله بخشی از مردم کشورمان به دلایل مختلف نمی‌توانند در حماسه باشکوه زیارت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از نجف تا کربلا حضور پیداکنند، اما به دلیل اینکه عاشق و دلداده این مسیر هستند در برنامه نمادین زیبا و معنوی راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شرکت می‌کنند.

وی افزود: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته امسال شاهد حضور جمعیت بیشتری در مراسم پیاده‌روی اربعین هستیم از این‌ رو برای پوشش مناسب مراسم حدود ۵۰ موکب هیئات مذهبی شهرستان ری در مسیر پیاده‌روی مستقر می‌شوند.

حجت‌الاسلام کنگرلو با اشاره به مسیرهای ورودی به شهرستان ری، خاطر نشان کرد: مسیر نخست از میدان امام حسین(ع) با عبور از خیابان فدائیان اسلام، مسیر دوم از امام‌زاده ابوالحسن(ع) با عبور از خیابان شهید رجائی، مسیر سوم از ورامین و مسیر چهارم از کهریزک و باقرشهر به‌سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ری، با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که اجماع بزرگ مسلمانان در مسیر نجف و کربلا برای نمایش وحدت و انسجام است بیان کرد: قطعاً این حرکت در شهرستان ری نیز بسیار قابل توجه است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟