• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نشست معاون اداری ومالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با فرماندار شهرستان شمیرانات تاریخ:1398/7/16

در دیدار معاون اداری ومالی اداره کل تبلیغات اسلامی تهران، با فرماندار شهرستان، ضمن توافقاتی، بر نقش سازمان تبلیغات اسلامی در دفاع از مرزهای اعتقادی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا انصاری، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، ازنشست عباس قره گوزلو، معاون اداری ومالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران و حجت‌الاسلام اکبر زوبین، سرپرست تبلیغات اسلامی شمیرانات، با فرماندار این شهرستان خبر داد.
دراین جلسه، که عصر روز دوشنبه ۱۵مهرماه سال جاری برگزارشد، ابتدا حجت‌الاسلام اکبر زوبین، ضمن غیرقابل انکار دانستن نقش اداره تبلیغات اسلامی در دفاع از مرزهای اعتقادی، به اختصار فلسفه وجودی سازمان را بیان کرد.

در ادامه، سیاوش شهریور، فرماندار شمیرانات، ضمن خیرمقدم به میهمانان، ازفعالیت ها وبرنامه ها وپیگیری های به موقع اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات درسطح شهرستان و دوبخش رودبارقصران و لواسانات، کمال تشکروقدردانی را کرد.
وی، با اشاره به حضور منظم سرپرست و کارشناسان این اداره در جلسات فرمانداری، نقش اداره تبلیغات اسلامی و مجموعه تحت پوشش آن را درترویج اسلام ناب محمدی واشاعه فرهنگ دینی وانقلابی و بصیرت افزایی نسل نوجوان وجوان، بسیارموثر دانسته و حمایت از آن را لازم برشمرد.
این مقام مسئول، از سازمان تبلیغات اسلامی بعنوان یکی از بازوان توانمند نظام اسلامی یاد کرد وقول مساعد داد تا هرنوع همکاری در تمام جنبه های اداری، اعم از مکاتبات لازم، تخصیص بودجه شهرستانی و هماهنگ سازی سایر نهادها را با این اداره، داشته باشد.
درادامه نشست، عباس قره گوزلی، معاون اداری ومالی تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن تشکر از فرماندار شهرستان، جهت تشکیل این نشست اداری و فرهنگی، خواستار قوت بیشترحمایت های مادی ومعنوی از اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟