• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی در اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت تاریخ:1398/7/16

حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت، سبک زندگی اسلامی را کامل ترین شیوه زندگی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عاطفه موسوی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی پاکدشت طی روز سه شنبه ۱۶ مهر ماه جاری از برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی در سالن اجتماعات این اداره با حضور حجت‌الاسلام فرجی، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان خبر داد.

این کارگاه آموزشی که با حضور دکتر حجت‌الاسلام هادی، استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد، مباحثی در خصوص مدیریت عاطفی خانواده، ارتباط با فرزندان، ارتباط با همسر، دیدگاه‌های اسلام در مورد بنیان خانواده و ارتباط عاطفی بین اعضای خانواده مطرح شد.

حجت‌الاسلام فرجی، رئیس تبلیغات اسلامی پاکدشت، بابیان اینکه ترویج سبک زندگی اسلامی می‌تواند جامعه را از گزند آسیب‌ها مختلف اجتماعی دور کند، یادآور شد: با گسترش و تعمیق سبک زندگی اسلامی می‌توان به تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پیش روی نظام خانواده کمک کرد.

وی، با اشاره به اینکه سبک اسلامی بهترین و کامل‌ترین شیوه و روش زندگی انسانی و الهی برای تمام اقشار جامعه است، خاطرنشان کرد: سبک زندگی اسلامی کامل‌ترین نوع رشد و تعالی است و اگر می‌خواهیم در برابر توطئه دشمنان در بخش‌های مختلف اعم از اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی مقابله شود باید توجه ویژه‌ای به سبک زندگی اسلامی داشته باشیم.

گفتنی است: در این کارگاه آموزشی بیش از ۱۲۰ نفراز مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی، بانوان حوزه علمیه فاطمیه (س) و پایگاه های بسیج خواهران حضور داشتند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟