• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع بیش از هزار پوستر ویژه ی مراسم ۱۳ آبان تاریخ:1398/8/12

روابط عمومی تبلیغات اسلامی شمال غرب، از توزیع بیش از هزار پوستر، به مناسبت سالروز مراسم ۱۳ آبان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حبیب جمشیدی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی شمال غرب، از توزیع بیش از هزار پوستر مراسم ۱۳ آبان و روز دانش آموز در این منطقه خبرداد.

وی، افزود: طی هماهنگی انجام شده با روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و با هدف اطلاع‌ رسانی و مشارکت حداکثری جوانان و نوجوانان، توزیع پوستر در پهنه شمال غرب با همکاری رابطین فرهنگی هیئات دانش آموزی آغاز شد.

لازم به ذکر است که ستادی با عنوان ستاد هماهنگی و گرامیداشت ۱۳ آبان با حضور اعضای شورای رابطین فرهنگی دانش آموزی تشکیل شد که هماهنگی نحوه ی حضور هیئات مذهبی دانش آموزی در مراسم راهپیمایی روز مبارز با استکبارجهانی، برگزاری مراسم محوری به این مناسبت و برگزاری جلسات گفتمان دینی پرسش و پاسخ در مدارس شاخص و محوری از موضوعات مطرح شده در جلسات این ستاد بود.

جمشیدی، خاطر نشان کرد: بیش از ۴۵۰مدرسه دارای هیئت دانش آموزی در مناطق پنجگانه شامل مناطق دو، پنج، شش، ده و بیست و دو تهران با اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب دراجرای برنامه های مناسبتی در طول سال ارتباط دارند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟