• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اعزام ۹۵ مبلغ در ایام شهادت حضرت امام عسکری (ع) به محافل دینی پاکدشت تاریخ:1398/8/14

مسئول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی پاکدشت، از اعزام ۹۵ مبلغ و مبلغه به مناسبت فرارسیدن شهادت امام حسن عسکری(ع)، به مساجد، هیئات مذهبی و ادارات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، با قرارگرفتن در آستانه هشتم ربیع الاول، سالروز شهادت یازدهمین امام همام، حضرت امام حسن عسکری(ع)،حجت‌الاسلام محتشمی پور، مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت، از اعزام ۷۰ مبلغ و ۲۵ مبلغه به مساجد، هیئات مذهبی، حسینیه ها و مؤسسات قرآنی خبر داد.

حجت‌الاسلام محتشمی پور، هدف از این اقدام را افزایش آگاهی دینی و فرهنگی مردم، تبیین زندگی سیاسی و اجتماعی امام عسکری(ع) و بصیرت افزایی پیرامون شناخت دشمنان و حیله های ایشان دانست.

این مقام مسئول، ابراز داشت: تبیین ویژگی های والای ائمه اطهار(ع)، ترویج آئین عزاداری، مبارزه با انحرافات و پاسخ به شبهات در زمینه عزاداری و سوگواری، از دیگر برنامه های این مبلغین است.

گفتنی است، این اعزام ها از روز سه شنبه ۱۴آبان ماه جاری آغاز شده است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟