• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
حضور طلبه ها در صحنه عملیات جهت فعالیت های فرهنگی بیشتر شود تاریخ:1398/9/4

حجت الاسلام سهرابی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران با ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی، پیرامون مسائل فرهنگی و تبلیغی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران حجت الاسلام سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با ابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران، یکشنبه 3 آبان ماه در این اداره کل دیدار و پیرامون مسائل تبلیغی گفت و گو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام سهرابی، ضمن اشاره به تاکیدهای چند سال اخیر مقام معظم رهبری برای خدمت رسانی طلاب در فضای جامعه، حضور طلبه ها در ماجراهایی مثل سیل را مثال زد و گفت: از این جهت سازمان تبلیغات هم یک سازمان طلبگی است و باید جدی تر در میدان حاضر شود. البته این به این معنا نیست که ما کار کمیته‌ امداد را انجام دهیم اما می خواهیم واسطه باشیم تا در بین مردم دسترسی های بیشتری ایجاد کنیم و شبکه طلبه های حاضر در صحنه را با شما مرتبط کنیم.

وی، افزود: ما در عید غدیر با همین نیت، تلاش کردیم پروژه مشترکی با کمیته امداد انجام دهیم و سعی کردیم کسی که علاقه دارد کاری در این خصوص انجام دهد را به کمیته امداد متصل کنیم؛ لذا ما به عنوان سازمانی که در عرصه ی فرهنگ سازی وظایفی دارد، تلاش می کنیم تا در کنار کمیته امداد با استفاده از ظرفیت های تبلیغی موجود در اختیارمان کمک رسانی کنیم .
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، خاطر نشان کرد: ما طرح جدیدی هم داریم که در حال شکل گیری در محلات تهران و شهرستان های اطراف تهران هست که در این طرح حضور طلبه هایی را در صحنه ی عملیات جهت فعالیت های مختلف برای انجام کار فرهنگی خواهیم داشت.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟