• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دعوت و ثبت نام از ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی شمال شرق تهران برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان تاریخ:1398/9/6

خلیلی، مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق از دعوت و ثبت نام ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی تحت پوشش این اداره برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، امید خلیلی، مسئول واحد اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق از دعوت و ثبت نام از ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی تحت پوشش این اداره برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان، خبرداد.

خلیلی، افزود: این اقدام با توجه به ضرورت اجرای طرح بروز رسانی و تشکیل شبکه تبلیغی بانوان مبلغه و همچنین شناسائی و جذب مبلغات جدید برای جذب و پیوستن به این شبکه، اجرایی شد.

وی، خاطر نشان کرد: در راستای این طرح، اطلاعات گروه هدف درقالب فرمهای جدید و جامع دریافت و درسامانه سجام که برای مبلغین و مبلغات است، ثبت و به روزرسانی خواهد شد.

خلیلی با اشاره به اهمیت و لزوم اجرای این طرح، خاطرنشان کرد: با این کار، علاوه بر ساماندهی و نظارت بر فعالیت های بانوان مبلغه، می توان با برگزاری دوره های آموزش تخصصی برای این گروه هدف، سطح علمی و دانش روز آنها را بالا برد تا بتوانند پاسخگوی مخاطبین از جمله جوانان و نوجوانان باشند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟