• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دعوت و ثبت نام از ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی شمال شرق تهران برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان تاریخ:1398/9/6

خلیلی، مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق از دعوت و ثبت نام ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی تحت پوشش این اداره برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، امید خلیلی، مسئول واحد اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق از دعوت و ثبت نام از ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی تحت پوشش این اداره برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان، خبرداد.

خلیلی، افزود: این اقدام با توجه به ضرورت اجرای طرح بروز رسانی و تشکیل شبکه تبلیغی بانوان مبلغه و همچنین شناسائی و جذب مبلغات جدید برای جذب و پیوستن به این شبکه، اجرایی شد.

وی، خاطر نشان کرد: در راستای این طرح، اطلاعات گروه هدف درقالب فرمهای جدید و جامع دریافت و درسامانه سجام که برای مبلغین و مبلغات است، ثبت و به روزرسانی خواهد شد.

خلیلی با اشاره به اهمیت و لزوم اجرای این طرح، خاطرنشان کرد: با این کار، علاوه بر ساماندهی و نظارت بر فعالیت های بانوان مبلغه، می توان با برگزاری دوره های آموزش تخصصی برای این گروه هدف، سطح علمی و دانش روز آنها را بالا برد تا بتوانند پاسخگوی مخاطبین از جمله جوانان و نوجوانان باشند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
قدس
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟