• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دعوت و ثبت نام از ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی شمال شرق تهران برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان تاریخ:1398/9/6

خلیلی، مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق از دعوت و ثبت نام ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی تحت پوشش این اداره برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، امید خلیلی، مسئول واحد اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق از دعوت و ثبت نام از ۱۳۰ مبلغه سنتی و حوزوی تحت پوشش این اداره برای راه اندازی و بروز رسانی شبکه تبلیغی بانوان، خبرداد.

خلیلی، افزود: این اقدام با توجه به ضرورت اجرای طرح بروز رسانی و تشکیل شبکه تبلیغی بانوان مبلغه و همچنین شناسائی و جذب مبلغات جدید برای جذب و پیوستن به این شبکه، اجرایی شد.

وی، خاطر نشان کرد: در راستای این طرح، اطلاعات گروه هدف درقالب فرمهای جدید و جامع دریافت و درسامانه سجام که برای مبلغین و مبلغات است، ثبت و به روزرسانی خواهد شد.

خلیلی با اشاره به اهمیت و لزوم اجرای این طرح، خاطرنشان کرد: با این کار، علاوه بر ساماندهی و نظارت بر فعالیت های بانوان مبلغه، می توان با برگزاری دوره های آموزش تخصصی برای این گروه هدف، سطح علمی و دانش روز آنها را بالا برد تا بتوانند پاسخگوی مخاطبین از جمله جوانان و نوجوانان باشند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
امام حسن عسکری
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟