• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه هم اندیشی تشکیل حلقه های میانی استان تهران تاریخ:1398/9/10

جلسه ای با تبیین و توضیح شبکه تبلیغی حمات (حلقه های میانی استان تهران) و راهکار های پیش روی آن با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران و مدیران ادارات تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، جلسه ای با موضوع تبیین و مشورت با مدیران ادارات استان تهران در خصوص شبکه حمات و راهکارهای پیش روی این شبکه تبلیغی در استان مازندران تشکیل شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، به تبیین و توجیه طرح شبکه حمات پرداخت و گفت: حرکت مردمی رمز موفقیت در عرصه های مختلف اجتماعی است و یکی از مهمترین عرصه های اجتماعی عرصه فرهنگی است و برای موفقیت در عرصه فرهنگی لازم است یک حرکت عمومی متناسب با فرهنگ ناب اسلامی ایرانی شکل گیرد که در طرح شبکه حمات برای رسیدن به این هدف، ضروری است که فعالان فرهنگی به طور دقیق شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند و به یکدیگر متصل شوند تا یک حرکت عمومی واحد شکل بگیرد.

در ادامه حجت‌الاسلام قهار، مدیر طرح و برنامه اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، شیوه مباحثه مدیران در قالب این طرح را تشریح نمود و مدیران با تقسیم بندی منطقه ای که از قبل انجام شده بود به بحث و گفتگو در ارائه بهتر این طرح در منطقه خود پرداختند و انتقادات، پیشنهادات، طرح ها و ایده های خود را در این زمینه مطرح کردند. در انتهای این جلسه، نماینده هر منطقه به ارائه طرح و ایده خود درباره شبکه تبلیغی حمات پرداخته و این ارائه توسط هیئت داوران اداره کل تبلیغات اسلامی مورد ارزیابی قرار گرفت و از ایده برتر با اهداء جایزه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با تاکید بر طرح شبکه حمات خواستار تسریع در اجرای این طرح در تمامی نقاط شهرستان های استان تهران شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟