• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
آگاه سازی مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان نسبت به آسیب های فضای مجازی از رسالت های مهم مبلغین است تاریخ:1398/9/10

جلسه روحانیون مستقر فیروزکوه با حضور حجت‌الاسلام سید علی اصغر تقوی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، سید هاشم موسوی، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه، از برگزاری جلسه روحانیون مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با سرپرست این اداره طی روز شنبه ۹ آذرماه جاری خبرداد.

حجت‌الاسلام تقوی، آگاه سازی اقشار مختلف مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان نسبت به آسیب های فضای مجازی را از رسالت های مهم امروز مبلغین دینی دانست و با اشاره به فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی در جامعه،در رابطه با نقش موثر مبلغین در منطقه تبلیغی، گفت: دشمن با استفاده از این فضا به دنبال ضربه زدن به دین و نظام اسلامی است. آگاهی ندادن به مردم در رابطه با اهداف دشمن در فضای مجازی، خسارات جبران ناپذیری را به دنبال دارد لذا مبلغین عزیز باید نگاه ویژه ای نسبت به این موضوع داشته باشند.

وی، در ادامه از فعالیت روحانیون مستقر تحت پوشش شهرستان در خصوص برگزاری ۱۳ گفتمان دینی و ۱۵ حلقه معرفتی به مناسبت هفته بسیج در مساجد و پایگاه های بسیج منطقه تبلیغی تقدیر و تشکر کرد و گزارش عملکرد هر یک از روحانیون مستقر را مورد بررسی قرار داد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟