• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
آگاه سازی مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان نسبت به آسیب های فضای مجازی از رسالت های مهم مبلغین است تاریخ:1398/9/10

جلسه روحانیون مستقر فیروزکوه با حضور حجت‌الاسلام سید علی اصغر تقوی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، سید هاشم موسوی، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه، از برگزاری جلسه روحانیون مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با سرپرست این اداره طی روز شنبه ۹ آذرماه جاری خبرداد.

حجت‌الاسلام تقوی، آگاه سازی اقشار مختلف مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان نسبت به آسیب های فضای مجازی را از رسالت های مهم امروز مبلغین دینی دانست و با اشاره به فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی در جامعه،در رابطه با نقش موثر مبلغین در منطقه تبلیغی، گفت: دشمن با استفاده از این فضا به دنبال ضربه زدن به دین و نظام اسلامی است. آگاهی ندادن به مردم در رابطه با اهداف دشمن در فضای مجازی، خسارات جبران ناپذیری را به دنبال دارد لذا مبلغین عزیز باید نگاه ویژه ای نسبت به این موضوع داشته باشند.

وی، در ادامه از فعالیت روحانیون مستقر تحت پوشش شهرستان در خصوص برگزاری ۱۳ گفتمان دینی و ۱۵ حلقه معرفتی به مناسبت هفته بسیج در مساجد و پایگاه های بسیج منطقه تبلیغی تقدیر و تشکر کرد و گزارش عملکرد هر یک از روحانیون مستقر را مورد بررسی قرار داد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
امام حسن عسکری
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟