• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دیدار حجت‌الاسلام سهرابی، با نماینده مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان در مجلس تاریخ:1398/9/11

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، با حجت‌الاسلام حسن نوروزی، نماینده مردم شهرستان بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسن نوروزی، نماینده مردم شریف شهرستان رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، طی روز دوشنبه ۱۱ آذر ماه جاری در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، دیدار و پیرامومن مسائل فرهنگی و مذهبی شهرستان گفتگو کرد.

این دیدار به منظور انتقال تجربیات و هم افزایی بین برنامه ها شکل گرفت که در این نشست سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر از مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران برای ارتقا سطح فرهنگی و مذهبی افراد جامعه، بر تعامل دو سویه با استفاده از ظرفیت موجود تاکید کرد و قول مساعدت جهت اختصاص زمین و ساخت اداره بهارستان و رباط کریم را داد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
امام حسن عسکری
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟