• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دیدار حجت‌الاسلام سهرابی، با نماینده مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان در مجلس تاریخ:1398/9/11

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، با حجت‌الاسلام حسن نوروزی، نماینده مردم شهرستان بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسن نوروزی، نماینده مردم شریف شهرستان رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، طی روز دوشنبه ۱۱ آذر ماه جاری در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، دیدار و پیرامومن مسائل فرهنگی و مذهبی شهرستان گفتگو کرد.

این دیدار به منظور انتقال تجربیات و هم افزایی بین برنامه ها شکل گرفت که در این نشست سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر از مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران برای ارتقا سطح فرهنگی و مذهبی افراد جامعه، بر تعامل دو سویه با استفاده از ظرفیت موجود تاکید کرد و قول مساعدت جهت اختصاص زمین و ساخت اداره بهارستان و رباط کریم را داد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟