• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
بزرگداشت شهید سلیمانی در تبلیغات اسلامی اسلامشهر تاریخ:1398/10/21

مراسم بزرگداشت سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی درسالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت شهادت سردار بزرگ اسلام سپهبد قاسم سلیمانی، وهمرزمان این شهیدبزرگوار، مراسم بزرگداشتی به همت این اداره، طی روز پنج شنبه ۱۹ دی ماه با حضور حجت‌الاسلام نوروزی امام جمعه و مسئولین هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی و موسسات قرآنی درسالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر برگزار شد.
حجت‌الاسلام بلندنظر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ضمن خیرمقدم به مسئولین جهت شرکت درمراسم گرامیداشت مقام شهیدسلیمانی بیان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم چراکه آنها با ایثار و از خود گذشتگی از خود باعث به ثمر نشستن اهداف و آرمان های نظام مقدس شده اند.
حجت‌الاسلام نوروزی، امام جمعه شهرستان، سخنران این مراسم بود که ضمن تسلیت شهادت این سردار رشید اسلام و ایام فاطمیه(س) با اشاره به آیه ۲۳ سوره احزاب صفات مومنین را برشمرد و گفت: کسانی که ایمان الهی تمام وجودشان را فرا میگیرد و در راه خدا مهاجرت می‌کنند مزد و پاداش آنان بجز شهادت چیز دیگری نیست و خداوند متعال برای آنان بهترین ها را قرار می دهد که ما در قاسم سلیمانی با مجاهدت هایش می بینیم.
وی، افزود: بعد از شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی افراد انقلابی کما فی سابق ادامه دهنده راه او هستند دشمن خیال می‌کند با به شهادت رساندن او راه مقاومت متوقف می‌شود درحالی که نمی دانند قاسم سلیمانی یک فرد نیست بلکه یک مکتب و یک تفکر است.
در پایان ذاکرین اهلبیت علیهم السلام در مصیبت صدیقه طاهره حضرت زهرا (س) به سوگئاری پرداختند و از مدعوین جلسه پذیرایی به عمل آمد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
حضرت رهرا(س)
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟