• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
بزرگداشت شهید سلیمانی در تبلیغات اسلامی اسلامشهر تاریخ:1398/10/21

مراسم بزرگداشت سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی درسالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت شهادت سردار بزرگ اسلام سپهبد قاسم سلیمانی، وهمرزمان این شهیدبزرگوار، مراسم بزرگداشتی به همت این اداره، طی روز پنج شنبه ۱۹ دی ماه با حضور حجت‌الاسلام نوروزی امام جمعه و مسئولین هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی و موسسات قرآنی درسالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر برگزار شد.
حجت‌الاسلام بلندنظر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ضمن خیرمقدم به مسئولین جهت شرکت درمراسم گرامیداشت مقام شهیدسلیمانی بیان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم چراکه آنها با ایثار و از خود گذشتگی از خود باعث به ثمر نشستن اهداف و آرمان های نظام مقدس شده اند.
حجت‌الاسلام نوروزی، امام جمعه شهرستان، سخنران این مراسم بود که ضمن تسلیت شهادت این سردار رشید اسلام و ایام فاطمیه(س) با اشاره به آیه ۲۳ سوره احزاب صفات مومنین را برشمرد و گفت: کسانی که ایمان الهی تمام وجودشان را فرا میگیرد و در راه خدا مهاجرت می‌کنند مزد و پاداش آنان بجز شهادت چیز دیگری نیست و خداوند متعال برای آنان بهترین ها را قرار می دهد که ما در قاسم سلیمانی با مجاهدت هایش می بینیم.
وی، افزود: بعد از شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی افراد انقلابی کما فی سابق ادامه دهنده راه او هستند دشمن خیال می‌کند با به شهادت رساندن او راه مقاومت متوقف می‌شود درحالی که نمی دانند قاسم سلیمانی یک فرد نیست بلکه یک مکتب و یک تفکر است.
در پایان ذاکرین اهلبیت علیهم السلام در مصیبت صدیقه طاهره حضرت زهرا (س) به سوگئاری پرداختند و از مدعوین جلسه پذیرایی به عمل آمد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
من ماسک میزنم
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟