• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
پایش اطلاعات هیئت های مذهبی و حسینیه ها تاریخ:1398/10/21

اطلاعات بیش از سه هزار هیئت مذهبی و حسینیه در منطقه شمال غرب تهران بروزرسانی و پایش شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، باهدف ارزیابی ازعملکرد فعالیت ها وبرنامه ریزی هدفمند برای بالابردن سطح کیفی هیئات مذهبی وحسینیه ها، اطلاعات بیش از سه هزار هیئت و حسینیه تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب مورد بررسی و بروزرسانی شد.

گفتنی است: تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران، دارای ۳۰۲۸ هیئت مذهبی اعم ازموردی، مستمر، حسینیه و ۲۶کانون فرهنگی و تبلیغی است که بعنوان یک نهاد انقلابی در کنار سایر نهادهای فرهنگی و مذهبی، نقش بسیار ارزشمندی را برای اشاعه فرهنگ اسلامی ایفا می‌کند.

لازم به ذکر است: تاکنون اطلاعات ۱۸۵۹ هیئت مذهبی و۹۷۲ مداح وستایشگر در سامانه طوبی ثبت شده است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
حضرت رهرا(س)
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟