• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
سومین جلسه دوره تربیت مربی معارف مهدویت تاریخ:1398/10/22

حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت شناخت مهدویت را شناخت کل مسیر رهایی و نجات بشریت عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، سومین جلسه از دوره تربیت مربی معارف مهدویت طی روز پنجشنبه ۱۹ دی ماه جاری با مشارکت اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) با حضور حجت‌الاسلام بالادستیان، استاد حوزه و دانشگاه با موضوع مهدویت در روایات در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت برگزار شد.

حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت شناخت مهدویت را شناخت کل مسیر رهایی و نجات بشریت عنوان کرد و ادامه تصریح کرد: دوره تربیت مربی معارف مهدویت به منظور ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت و تربیت و پرورش نیروهای توانمند و متخصص در رشته تخصصی مهدویت با حضور استادانی از مرکز تخصصی مهدویت ویژه طلاب علوم دینی، فرهنگیان و فعالان فرهنگی برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود دوره تربیت مربی معارف مهدویت روز های پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ظهر به مدت ۱۲۰ ساعت در سه دوره مقدماتی، تکمیلی و تربیت مربی برگزار می‌شود و در پایان سه دوره به افراد شرکت کننده مدرک معتبر از بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) اعطا خواهد شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
حضرت رهرا(س)
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟