• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری ویژه برنامه های بیستمین کنگره سرداران و چهارهزار شهید منطقه ۱۷ تهران تاریخ:1398/10/23

ویژه برنامه های بیستمین کنگره بزرگداشت سرداران و چهارهزار شهید دارالشهدای تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، ویژه برنامه های بیستمین کنگره بزرگداشت سرداران و چهارهزار شهید منطقه هفده تهران از روز چهارشنبه ۲۵ الی جمعه ۲۷ دی ماه جاری برگزار می‌شود.

گفتنی است برنامه های این کنگره در روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه، برگزاری یادواره شهدای معلم و دانش آموز در مدارس، و در روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه، برگزاری یادواره شهداء در بسیج پایگاه های مساجد، غبارروبی حرم های مطهر شهدای گمنام امام زاده حسن(ع)، زمزم و ابوذر، تجلیل از خانواده های معظم شهدای مفقود الاثر، برگزاری مراسم پرفیض دعای کمیل در مسجد جامع ابوذر و در روز جمعه ۲۷ دی ماه، برگزاری ویژه برنامه میثاق با ولایت و شهداء با حضور خانواده های معظم شهداء و مردم انقلابی در آستان مقدس امام زاده حسن (ع) در جوار مزار مطهر شهدای گمنام دفاع مقدس است. لذا با توجه به عضویت رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب غرب در ستاد هماهنگی ویژه برنامه های کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید منطقه ۱۷، این اداره جهت شرکت گروه های هدف خود در این ویژه برنامه اقدام به ارسال ۲۰۰۰ پیامک کرده است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
حضرت رهرا(س)
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟