• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری دوره آموزشی تبیین مبانی انقلاب اسلامی در قرآن تاریخ:1398/11/19

به همت اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، یک دوره آموزشی تبیین مبانی انقلاب اسلامی در قرآن در مسجد پیامبر اعظم(ص) شهرستان شمیرانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، به همت اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، یک دوره آموزش تبیین مبانی انقلاب اسلامی در قرآن، روز چهارشنبه ۱۶ بهمن سال جاری در مسجد پیامراعظم (ع) واقع در شهرک شهید بهشتی برگزارشد.

هاشم پور، قاری واستاد دانشگاه، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، عظمت و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از مفاهیم قرآن کریم، که تاکید بر حمایت از مستضعفین، عدالت وپرهیز از ظلم وستم دانست و آن را از اهداف مهم بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) برشمرد.

گفتنی است، در پایان این مراسم حجت‌الاسلام حاجی محمدی کارشناس فرهنگی این اداره، برگزاری این دوره را بسیار ارزشمند دانست و درادامه از تعدادی فعالان قرآنی با اعطاء جوائزی تجلیل به عمل آوردند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟