• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
عهدواره مادران و کودکان نسل سلیمانی ها در شهرستان اسلامشهر تاریخ:1398/11/20

عهدواره مادران و کودکان نسل سلیمانی ها، به مناسبت چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، و سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها مراسم عهدواره مادران و کودکان اسلامشهر با سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به همت این اداره، طی روز شنبه ۱۹ بهمن ماه با حضور حجج اسلام بلند نظر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، ارژنگی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه و مسئولین هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی و موسسات قرآنی شهرستان به همراه مادران و همسران شهدا در حسینیه امامزاده عقیل اسلامشهر برگزار شد.
سخنران جلسه حجت‌الاسلام بلند نظر، در رابطه ایثار و فداکاری حضرت ام البنین سلام الله علیها به ایراد سخن پرداخت و افزود: ما باید مانند حضرت ام البنین(س) فرزندان خود را فدای راه اسلام و انقلاب کنیم تا راه و منش آن بزرگواران تا ابد ادامه داشته باشد تا مسیر ظهور حضرت حجت(عج) هموار تر گردد چراکه خانوادهای شهدا ولی نعمتان جامعه امروز هستند و چراغ راه رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی می باشند.
در ادامه مادر شهید داوود ابراهیمی با بیان خاطرات آن شهید بزرگوار و نقش آفرینی مادران شهدا در دوران دفاع مقدس مطالبی را بیان کرد.
لازم به ذکر است درپایان این مراسم با پذیرایی از مدعوین و اهدای لوح سپاس و هدیه از۴۰مادر و همسر شهید شهرستان قدردانی بعمل آمد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟