• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
فراخوان مادران وکودکان شمیرانی جهت شرکت در عهدواره نسل سلیمانی ها تاریخ:1398/11/20

مادران وکودکان شمیرانی جهت شرکت در عهدواره نسل سلیمانی ها فراخوان شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عهدواره نسل سلیمانی های این شهرستان طی دوبرنامه مجزا ویژه دختران وپسران به همراه مادرانشان از ساعت ۸ الی ۱۲روزدوشنبه۲۱ بهمن ماه سال جاری در مصلای نماز جمعه شهر لواسان برگزار می‌شود.

زوبین، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات دراین خصوص گفت: با توجه به فرا رسیدن چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و نیز به مناسب گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، عهدواره نسل سلیمانی ها با حضور ۱۲۰۰نونهال و کودک به تفکیک دختر وپسر وبا حضور مادران آنان وبا شرکت خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم در مجتمع فرهنگی قائم(عج) مصلای نماز جمعه لواسان برگزار می‌شود.

این مقام فرهنگی افزود: این برنامه کاملا مردمی و به منظور ارزشگذاری برمحور مقاومت و ایجاد انس و الفت هر چه بیشتر نونهالان و کودکان با آرمانهای انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با ولایت فقیه و سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزارمی شود.

گفتنی است، دراین عهدواره ضمن تدارک برنامه های شاد، متنوع و جذاب، ازجمله: پخش کلیپ های کودکانه با مضامین انقلابی، اجرای سرود و تئاتر، تدبر در قرآن کریم ویژه کودکان، غرفه های عکاسی، نقاشی، اجرای مسابقات فرهنگی، ورزشی و اهداء جوائز انجام خواهد شد.

زوبین، از کلیه مادران و کودکان شمیران و دوبخش لواسان و رودبار قصران دعوت کرد تا به منظور پاسداشت خون شهیدان مظلوم جبهه مقاومت خصوصا سید و سالار شهیدان مقاومت سردار دلیر اسلام حاج قاسم سلیمانی و نیز جهت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با شهدای گلکون کفن این مرز و بوم در این عهدواره شرکت فرمایند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟