• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری عهدواره نسل سلیمانی ها در سینما فرهنگ رباط کریم تاریخ:1398/11/21

به همت اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، مراسم عهدواره نسل سلیمانی ها باحضور مادران و کودکان در سینما فرهنگ این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، نخستین عهدواره نسل سلیمانی ها، ۱۹ بهمن ماه جاری به منظور گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر با حضور مسئولین، مادران و کودکان در سینما فرهنگ این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم، که کودکان به همراه مادرانشان آمده بودند تا با حاج قاسم سلیمانی عهدی محکم ببندند برنامه هایی از جمله تلاوت قرآن کریم، پخش کلیپ، سخنرانی و تکریم از همسر شهید، اجرای گروه سرود مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، روضه خوانی، توزیع پرچم، سربند و پیکسل و پذیرایی اجرا شد.

در پایان حجت‌الاسلام حسین رواز، سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم از همکاری ارگان ها، ادارات، مؤسسات، خانه های قرآنی و کانون های فرهنگی و مذهبی در برپایی این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟