• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری عهدواره نسل سلیمانی ها در سینما فرهنگ رباط کریم تاریخ:1398/11/21

به همت اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، مراسم عهدواره نسل سلیمانی ها باحضور مادران و کودکان در سینما فرهنگ این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، نخستین عهدواره نسل سلیمانی ها، ۱۹ بهمن ماه جاری به منظور گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر با حضور مسئولین، مادران و کودکان در سینما فرهنگ این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم، که کودکان به همراه مادرانشان آمده بودند تا با حاج قاسم سلیمانی عهدی محکم ببندند برنامه هایی از جمله تلاوت قرآن کریم، پخش کلیپ، سخنرانی و تکریم از همسر شهید، اجرای گروه سرود مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، روضه خوانی، توزیع پرچم، سربند و پیکسل و پذیرایی اجرا شد.

در پایان حجت‌الاسلام حسین رواز، سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم از همکاری ارگان ها، ادارات، مؤسسات، خانه های قرآنی و کانون های فرهنگی و مذهبی در برپایی این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟