• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برپایی ایستگاه فرهنگی وتبلیغی درمسیر راهپیمایی۲۲ بهمن تاریخ:1398/11/21

شش ایستگاه فرهنگی و تبلیغی، در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهلمین روز از شهادت حاج قاسم سلیمانی درمسیر راهپیمایی۲۲ بهمن برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، شش ایستگاه فرهنگی و تبلیغی، در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهلمین روز از شهادت حاج قاسم سلیمانی در مسیر راهپیمایی۲۲ بهمن برپا می‌شود.

هم زمان با آغاز راهپیمایی۲۲بهمن، ایستگاه معارف انقلاب اسلامی به زبان ستایشگران اهل بیت(ع) باحضور مداحان پیشکسوت درمحل برپایی ایستگاه فرهنگی خیابان آزادی بعد از تقاطع بهبودی برگزار خواهد شد.

پنج غرفه ارائه محصولات فرهنگی و آموزشی مختص کانون های فرهنگی و تبلیغی و ایستگاه ارائه محصولات قرآنی ویژه موسسات قرآنی بصورت جداگانه برپا خواهد شد.

ایستگاه صلواتی از سوی هیئات مذهبی در کنار غرفه ایستگاه مداحان از ابتدای صبح روز ۲۲ بهمن فعالیت خواهد داشت.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
ولادت امام باقر
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟