• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برپایی ایستگاه فرهنگی وتبلیغی درمسیر راهپیمایی۲۲ بهمن تاریخ:1398/11/21

شش ایستگاه فرهنگی و تبلیغی، در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهلمین روز از شهادت حاج قاسم سلیمانی درمسیر راهپیمایی۲۲ بهمن برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، شش ایستگاه فرهنگی و تبلیغی، در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهلمین روز از شهادت حاج قاسم سلیمانی در مسیر راهپیمایی۲۲ بهمن برپا می‌شود.

هم زمان با آغاز راهپیمایی۲۲بهمن، ایستگاه معارف انقلاب اسلامی به زبان ستایشگران اهل بیت(ع) باحضور مداحان پیشکسوت درمحل برپایی ایستگاه فرهنگی خیابان آزادی بعد از تقاطع بهبودی برگزار خواهد شد.

پنج غرفه ارائه محصولات فرهنگی و آموزشی مختص کانون های فرهنگی و تبلیغی و ایستگاه ارائه محصولات قرآنی ویژه موسسات قرآنی بصورت جداگانه برپا خواهد شد.

ایستگاه صلواتی از سوی هیئات مذهبی در کنار غرفه ایستگاه مداحان از ابتدای صبح روز ۲۲ بهمن فعالیت خواهد داشت.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟