• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
پیشکسوت و عضو شورای هیئات مذهبی شهرستان ری محمد حاج ابوالقاسمی درگذشت تاریخ:1398/12/17

محمد حاج ابوالقاسمی از پیر غلامان اهل بیت و از جانبازان شیمیایی دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حاج محمد حاج ابوالقاسمی، ذاکر و پیرغلام اهل بیت(ع) و از جانبازان شیمیایی دوران هشت سال دفاع مقدس که از چند روز پیش در بیمارستان بقیه الله شهر تهران بستری بود، روز سه‌ شنبه ۱۳ اسفند ماه درگذشت.

در سوابق کاری محمد حاج ابوالقاسمی مداح پیشکسوت شهرری می توان به مشاور فرماندار ری در امور هیئت‌ های مذهبی و مداحان، همچنین مسئولیت شورای هیئت مذهبی این شهرستان اشاره کرد. علاوه بر این، مسئولیت سازمان بسیج مداحان سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران، فرمانده تخریب گردان فجر در عملیات والفجر مقدماتی و والفجر یک و مسئولیت ستاد اطلاعات عملیات تیپ ۱۱۰ خاتم از دیگر فعالیت‌ های حاج ابوالقاسمی بوده است.

حجت‌الاسلام علی کنگرلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری، در پیامی درگذشت حاج محمد حاج ابوالقاسمی پیشکسوت مداحی، پیرغلام اهل بیت (ع) جانباز جنگ تحمیلی، عضو و مشاور عالی خانه ایثارگران و عضو شورای هیئات مذهبی شهرستان ری را به خانواده محترمشان و جامعه ایثارگران و مردم ولایت مدار شهرستان ری، تسلیت گفت و از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر جمیل را خواستار شد و زحمات آن مرحوم در ترویج فرهنگ قرآن واهل بیت(ع) و اسلام محمدی و رشادت های او در دوران ۸سال دفاع مقدس را الگوی خوبی برای نسل امروز دانست.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟