• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
دیدار حجت‌الاسلام سهرابی با دارالایتام اکبریه شهر ری تاریخ:1398/12/19

حجت‌الاسلام سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) با دست اندر کاران مجموعه‌ی مردمی دارالایتام اکبریه‌ و خیریه هیئت ورزشکاران شهر ری، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) با دست اندر کاران مجموعه‌ی مردمی دارالایتام اکبریه‌ شهر ری و خیریه هیئت ورزشکاران شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام سهرابی، ضمن تقدیر از فعالیتهای موسسه خیریه دارالایتام و نقش مهم هیئات مذهبی و تشکل های دینی در فعالیتهای اجتماعی گفت: فعالیتهای جهادی شما با حضور جوانان می تواند در تربیت نسل جهادی در آینده موثر باشد.

در ادامه، غلامحسین مسلمی، مسئول این موسسه، گزارشی از اقدامات انجام شده از قبیل تهیه جهیزیه، تهیه اقلام به صورت ماهانه به ایتام و بی سرپرستان و تحویل بسته های ویژه ۴۰۰۰ نفر به افراد تحت پوشش این موسسه خیریه را ارائه کرد و گفت: حسینیه اکبریه بیشتر از جوانان و نوجوانان تشکیل شده و در زمینه های مختلف، از قبیل تشکیل گروه های جهادی و اعزام به استان های خوزستان و کرمانشاه و تهیه بسته های معیشتی برای محرومین منطقه و حاشیه شهرری فعالیت دارد.

گفتنی است: این مجموعه در زمینه راه اندازی گروه جهادی "دستان مهربان" در سال گذشته در خوزستان اقدامات قابل توجهی را داشته است.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟