• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دیدار حجت‌الاسلام سهرابی با دارالایتام اکبریه شهر ری تاریخ:1398/12/19

حجت‌الاسلام سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) با دست اندر کاران مجموعه‌ی مردمی دارالایتام اکبریه‌ و خیریه هیئت ورزشکاران شهر ری، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) با دست اندر کاران مجموعه‌ی مردمی دارالایتام اکبریه‌ شهر ری و خیریه هیئت ورزشکاران شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام سهرابی، ضمن تقدیر از فعالیتهای موسسه خیریه دارالایتام و نقش مهم هیئات مذهبی و تشکل های دینی در فعالیتهای اجتماعی گفت: فعالیتهای جهادی شما با حضور جوانان می تواند در تربیت نسل جهادی در آینده موثر باشد.

در ادامه، غلامحسین مسلمی، مسئول این موسسه، گزارشی از اقدامات انجام شده از قبیل تهیه جهیزیه، تهیه اقلام به صورت ماهانه به ایتام و بی سرپرستان و تحویل بسته های ویژه ۴۰۰۰ نفر به افراد تحت پوشش این موسسه خیریه را ارائه کرد و گفت: حسینیه اکبریه بیشتر از جوانان و نوجوانان تشکیل شده و در زمینه های مختلف، از قبیل تشکیل گروه های جهادی و اعزام به استان های خوزستان و کرمانشاه و تهیه بسته های معیشتی برای محرومین منطقه و حاشیه شهرری فعالیت دارد.

گفتنی است: این مجموعه در زمینه راه اندازی گروه جهادی "دستان مهربان" در سال گذشته در خوزستان اقدامات قابل توجهی را داشته است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟