• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ذکرتوسل درفضای مجازی توسط هیئات مذهبی تاریخ:1399/1/5

مراسم ذکرتوسل به اهل بیت(ع) درفضای مجازی توسط مداحان شاخص شمال غرب، همزمان با آغاز سال جدید با همکاری هیئات مذهبی محوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مراسم ذکر توسل به اهل بیت (ع) درفضای مجازی توسط مداحان شاخص شمال غرب، همزمان با آغاز سال جدید و سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) با مشارکت هیئات مذهبی محوری برگزار شد.

این مراسم در راستای پیوستن به پویش ملی «به توان ما» با ذکر توسل به ائمه معصومین (ع) و سخنرانی، همزمان با آغاز سال جدید و سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) ازسوی هیئت روضه الشهدا، بیت الزهرا (س) وهیئت مهدیه یوسف زهرا غرب تهران و دیگر هیئات مذهبی شاخص برگزار شد.

گفتنی است: بیش از ۱۰۰ هیئت مذهبی جلسات هفتگی را درفضای مجازی برای مخاطبین خود اجرا کردند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟