• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ضد عفونی معابر و مکان های عمومی منطقه ۱۷ تهران از ویروس کرونا توسط مبلغین تاریخ:1399/1/5

اساتید و طلاب جهادی حوزه های علمیه منطقه ۱۷ تهران، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، معابر و مکان های عمومی را ضد عفونی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، اساتید و طلاب جهادی حوزه علمیه ابوذر، در اقدامی خود جوش، معابر و مکان های عمومی منطقه ۱۷ تهران را در روز سه شنبه ۵ فروردین ماه جاری با مواد بهداشتی، ضد عفونی کردند.

این اقدام خداپسندانه در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس و دور ماندن مردم از بیماری خطرناک کرونا انجام شد که در این اقدام اتاق ها و فضای اداری تبلیغات اسلامی جنوب غرب تهران نیز توسط این گروه جهادی ضدعفونی شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟