• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ضد عفونی کردن کانون‌های فرهنگی و تبلیغی شهریار تاریخ:1399/1/5

کانون های فرهنگی و تبلیغی شهرستان شهریار برای مقابله با ویروس کرونا توسط نیروهای جهادی و اعضای این‌کانون‌ها ضد عفونی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، کانون های فرهنگی و تبلیغی شهرستان شهریار برای مقابله با ویروس کرونا توسط نیروهای جهادی و اعضای این‌کانون‌ها ضد عفونی شد.

با توجه به فعالیت گروه‌های جهادی خودجوش، هیئات مذهبی، مسئولین مساجد و حسینیه‌ها، ضدعفونی کردن اماکن مذهبی و فرهنگی همچون کانون‌های فرهنگی و تبلیغی در قالب مشارکت در پویش ملی به_توان_ما به صورت گسترده در سطح شهرستان شهریار در حال انجام است.

از ابتدای موضوع مقابله با ویروس کرونا، تشکل‌های دینی و مذهبی به صورت خودجوش در قالبت گروه‌های جهادی و به بهره‌گیری از ظرفیت جوانان در این موضوع بهداشتی و اجتماعی مشارکت فعال داشته اند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
آبشار شوی دزفول
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟