• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ضد عفونی کردن کانون‌های فرهنگی و تبلیغی شهریار تاریخ:1399/1/5

کانون های فرهنگی و تبلیغی شهرستان شهریار برای مقابله با ویروس کرونا توسط نیروهای جهادی و اعضای این‌کانون‌ها ضد عفونی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، کانون های فرهنگی و تبلیغی شهرستان شهریار برای مقابله با ویروس کرونا توسط نیروهای جهادی و اعضای این‌کانون‌ها ضد عفونی شد.

با توجه به فعالیت گروه‌های جهادی خودجوش، هیئات مذهبی، مسئولین مساجد و حسینیه‌ها، ضدعفونی کردن اماکن مذهبی و فرهنگی همچون کانون‌های فرهنگی و تبلیغی در قالب مشارکت در پویش ملی به_توان_ما به صورت گسترده در سطح شهرستان شهریار در حال انجام است.

از ابتدای موضوع مقابله با ویروس کرونا، تشکل‌های دینی و مذهبی به صورت خودجوش در قالبت گروه‌های جهادی و به بهره‌گیری از ظرفیت جوانان در این موضوع بهداشتی و اجتماعی مشارکت فعال داشته اند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟