• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع بسته های غذایی توسط کانون فرهنگی شهید بلباسی تاریخ:1399/1/6

توزیع بسته غذایی به همت کانون فرهنگی تبلیغی شهید بلباسی فیروزکوه در راستای کمک به خانواده های نیازمند، در ایام تعطیلات نوروز نیز در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، توزیع بسته غذایی به همت کانون فرهنگی تبلیغی شهید بلباسی شهرستان فیروزکوه و در راستای کمک به خانواده های نیازمند، در ایام تعطیلات نوروز نیز در حال انجام است.

تعداد۵۴۰بسته غذایی با کمک خیرین و کانون فرهنگی تبلیغی شهید بلباسی با هدف یاری رساندن به خانواده های بی بضاعت در ایام نوروز در سطح شهرستان درحال توزیع است.

لازم به ذکر است این کانون فرهنگی تبلیغی، به مسئولیت علی آهنگر، از کانون‌های فعال در شهرستان فیروزکوه است که علاوه برتوزیع اقلام غذایی در ایام نوروز برای نیازمندان، در اقدامی جهادی کار ضد عفونی معابر و اماکن عمومی را نیزبا همکاری دیگر گروه های هدف این اداره انجام می دهد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟