• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۸ هزار ماسک و دستکش توسط هیئات مذهبی تاریخ:1399/1/6

تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران با مشارکت هیئات مذهبی، در راستای پیوستن به پویش ملی «به توان ما» از توزیع بیش از ۸ هزار ماسک و دستکش در جهت مبارزه با ویروس کرونا، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران با مشارکت هیئات مذهبی، در راستای پیوستن به پویش ملی «به توان ما» بیش از ۸ هزار ماسک و دستکش در جهت مبارزه با ویروس کرونارا توزیع کرد.

تا کنون بیش از ۴۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده سطحی و بیش از ۸ هزار ماسک باکمک خیرین به مساجد، حسینه ها و مراکز فرهنگی و آموزشی و همچنین مبادی ورودی بیمارستان ها در سطح منطقه شمال غرب تهران توزیع شد.

همزمان با توزیع اقلام ضدعفونی در سطح منطقه شمال غرب، ماموریت حضور مبلغین همیارسلامت روانی به بیمارستان های امام خمینی، بهمن، بهارلو و مرکز درمانی ابوریحان، فیروزگر با همکاری قرارگاه جهادگران سلامت نرجس خاتون (س) تا پایان فروردین ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. لذا نظر به درخواست مسئول قرارگاه جهاد سلامت نرجس خاتون (س) مستقر در غرب تهران و مسئولین بیمارستان های مرتبط با درمان ویروس کرونا، تعداد ۵ نفر از بانوان مبلغه به‌عنوان همیار سلامت به مراکز درمانی اعزام شدند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟