• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
تولید و توزیع ماسک توسط هیات مذهبی بنت الحسین(ع) تاریخ:1399/1/6

تولید و توزیع ماسک به همت گروه جهادی هیات مذهبی بنت الحسین(ع) شهرستان شهریار و در راستای مقابله با ویروس کرونا، در ایام نوروز ۹۹ در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، تولید و توزیع ماسک به همت گروه جهادی هیات مذهبی بنت الحسین(ع) شهرستان شهریار و در راستای مقابله با ویروس کرونا، در ایام نوروز در حال انجام است.

روزانه ۲۵۰ ماسک با تلاش اعضای گروه جهادی هیات مذهبی بنت الحسین(ع) تحت پوشش این اداره، در ایام تعطیلات نوروز ۹۹ توزیع می‌شود.

هیات مذهبی بنت الحسین(ع) به مسئولیت نرگس نادری، از مراکز فرهنگی و مذهبی فعال در حوزه مقابله با ویروس کرونا است که با استفاده از اماکنات شخصی و به کارگیری اعضای خانواده و فعالان هیات، به صورت مستمر و مداوم حتی در ایام تعطیلات نوروز نیز ضمن مشارکت در پویش ملی به توان ما، فعالیت‌های امدادی و خدمات ارزنده ای انجام می‌دهند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟