• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نیروهای مردمی و انقلابی باید مشکلات را رفع کنند تاریخ:1399/1/27

حجت‌الاسلام باباخانی، در همایش تشکل های دینی استان تهران گفت: برای حل مشکلات نباید چشم انتظار کمک نهادهای دولتی باشیم، نیروهای مردمی و انقلابی باید مشکلات را رفع کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، گردهمایی تشکل های دینی استان تهران در سالن همایش این اداره کل طی ۲۶ فروردین ۹۹ با حضور حجت الاسلام باباخانی، مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام علمی، رئیس تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، رؤسای شورای هیئات مذهبی، اعضای تشکل های دینی، کانون مداحان، اتحادیه انجمن های اسلامی و مجمع کانون های فرهنگی استان تهران برگزار شد.

حجت‌الاسلام باباخانی، مدیرکل تشکلهای دینی کشور، ضمن تقدیر از اقدامات نیروهای انقلابی و مومن و همچنین هیئات مذهبی در زمینه کمک رسانی به عموم مردم گفت: ما مشکل های جدی در زمینه معیشت مردم و اشتغال جوانان داریم که اگر نیروهای انقلابی و مخصوصا هیئات مذهبی کمک حال مردم و جامعه نباشند تحمل مشکلات بیش از پیش برای مردم سخت خواهد بود.

وی، افزود: اگر ما برای حل همه مشکلات فقط چشم انتظار کمک نهادهای دولتی باشیم که مشکل توسط آنها حل شود این غیر ممکن است لذا نیروهای مردمی و انقلابی باید در رفع مشکلات و گرفتاری، کمک حال عموم مردم عزیز باشند.

در ادامه حجت‌الاسلام سهرابی، مدیرکل تبلبغات اسلامی استان تهران، ضمن تشکر از عزیزانی که در تشکلهای دینی در قالب هیئات مذهبی، مداحان، انجمن ها و کانون ها مشغول به فعالیت هستند گفت: اقداماتی که برای پیشگیری از ویروس کرونا توسط اعضای هیئات مذهبی و تشکلهای دینی انجام شد، باعث شد تا در میان مردم همدلی و همبستگی بوجود آید که انشاءالله این همبستگی ها زمینه ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) را فراهم آورد.

وی، درادامه خواستار همکاری بیشتر بین مسئولین قبلی و مسئولین جدید شد و افزود: برای پیش بردن کارهای فرهنگی راهی جز انسجام، همکاری واحد ها با هم نیست و در این زمینه باید اقدامات دو چندان شود.

در پایان، حجت‌الاسلام علمی، رئیس تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، ضمن تشکر از حضور اعضاء در این همایش گزارشی در زمینه فعالیت های انجام شده جهت پیشگیری از ویروس کرونا و گندزدایی در سطح معابر عمومی ارائه
داد و از اعضای شورای هیئات مذهبی، اتحادیه انجمن های اسلامی، کانون مداحان، و مجمع کانون های فرهنگی، تبلیغی استان تهران تقدیر و تجلیل به عمل آورد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟