• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
توزیع 210 بسته معیشتی ویژه رمضان در بین نیازمندان تاریخ:1399/2/10

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ۲۱۰ بسته کمک معیشتی، توسط خانه قرآنی شهدای اکبری پاکدشت در بین خانواده های نیازمند این شهرستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت، چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۹ از توزیع ۲۱۰ بسته اقلام کمک معیشتی توسط خانه قرآن شهدای اکبری تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در بین خانواده های نیازمند خبر داد.

وی، در خصوص اجرای این کار خیر و پسندیده گفت: این تعداد بسته‌های معیشتی در لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و در قالب رزمایش «کمک مؤمنانه» با هدف امدادرسانی به نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از ویروس کرونا در این شهرستان تهیه و توزیع شد.

این بسته حمایتی غذایی شامل برنج، روغن مایع، گوشت، تخم مرغ، حبوبات، تن ماهی، ماکارونی، پنیر سفید، چای ایرانی خرما پک بهداشتی و فرهنگی، رب گوجه فرنگی، رشته سوپی،رشته آشی،.سویا،قند،شکر که به ارزش سه میلیون ریال است که بعد از بسته بندی در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟