• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع 210 بسته معیشتی ویژه رمضان در بین نیازمندان تاریخ:1399/2/10

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ۲۱۰ بسته کمک معیشتی، توسط خانه قرآنی شهدای اکبری پاکدشت در بین خانواده های نیازمند این شهرستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت، چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۹ از توزیع ۲۱۰ بسته اقلام کمک معیشتی توسط خانه قرآن شهدای اکبری تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در بین خانواده های نیازمند خبر داد.

وی، در خصوص اجرای این کار خیر و پسندیده گفت: این تعداد بسته‌های معیشتی در لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و در قالب رزمایش «کمک مؤمنانه» با هدف امدادرسانی به نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از ویروس کرونا در این شهرستان تهیه و توزیع شد.

این بسته حمایتی غذایی شامل برنج، روغن مایع، گوشت، تخم مرغ، حبوبات، تن ماهی، ماکارونی، پنیر سفید، چای ایرانی خرما پک بهداشتی و فرهنگی، رب گوجه فرنگی، رشته سوپی،رشته آشی،.سویا،قند،شکر که به ارزش سه میلیون ریال است که بعد از بسته بندی در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟