• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
توزیع ماسک‌های بهداشتی توسط تبلیغات اسلامی شهریار تاریخ:1399/2/13

ماسک‌های اهدایی هیئت حضرت علی اصغر(ع) شهرک امیریه توسط اداره تبلیغات اسلامی شهریار در بین مراجعان و گروه های هدف توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری، کارشناس تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی شهریار، ۱۳ اردیبهشت ۹۹، از توزیع ماسک‌های اهدایی هیئت حضرت علی اصغر(ع) شهرک امیریه توسط اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان در بین مراجعان و گروه های هدف خبر داد.

نثاری، افزود: تعداد ۲۰۰ بسته ماسک به همت هیئت مذهبی علی اصغر(ع) شهرک امیریه و با کمک خیرین محلی برای توزیع در اختیار اداره تبلیغات اسلامی شهریار قرار گرفت که این ماسک‌ها در بین مبلغان، مداحان، هیات مذهبی، موسسات قرآنی و دیگر مراجعان این اداره توزیع شد.

گفتنی است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا، مراکز فرهنگی و مذهبی شهرستان شهریار با استفاده از امکانات شخصی، کمک خیرین و به کارگیری اعضای خانواده و فعالان فرهنگی و قرآنی، به صورت مستمر و مداوم ضمن مشارکت در پویش ملی به توان ما و کمک مومنانه، فعالیت‌های امدادی و خدمات اجتماعی انجام می‌دهند.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟