• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ماسک‌های بهداشتی توسط تبلیغات اسلامی شهریار تاریخ:1399/2/13

ماسک‌های اهدایی هیئت حضرت علی اصغر(ع) شهرک امیریه توسط اداره تبلیغات اسلامی شهریار در بین مراجعان و گروه های هدف توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری، کارشناس تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی شهریار، ۱۳ اردیبهشت ۹۹، از توزیع ماسک‌های اهدایی هیئت حضرت علی اصغر(ع) شهرک امیریه توسط اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان در بین مراجعان و گروه های هدف خبر داد.

نثاری، افزود: تعداد ۲۰۰ بسته ماسک به همت هیئت مذهبی علی اصغر(ع) شهرک امیریه و با کمک خیرین محلی برای توزیع در اختیار اداره تبلیغات اسلامی شهریار قرار گرفت که این ماسک‌ها در بین مبلغان، مداحان، هیات مذهبی، موسسات قرآنی و دیگر مراجعان این اداره توزیع شد.

گفتنی است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا، مراکز فرهنگی و مذهبی شهرستان شهریار با استفاده از امکانات شخصی، کمک خیرین و به کارگیری اعضای خانواده و فعالان فرهنگی و قرآنی، به صورت مستمر و مداوم ضمن مشارکت در پویش ملی به توان ما و کمک مومنانه، فعالیت‌های امدادی و خدمات اجتماعی انجام می‌دهند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟