• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
راه‌اندازی پویش «اهدای خون» توسط کانون‌ فرهنگی تبلیغی عقل مهذب شهریار تاریخ:1399/2/17

کارشناس تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی شهریار گفت: پویش «اهدای خون» توسط کانون فرهنگی تبیلغی مهذب شهریار انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری کارشناس تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهریار در گفتگو با خبرنگار این سازمان عنوان کرد: پویش «اهدای خون» توسط کانون‌ فرهنگی تبلیغی عقل مهذب با حمایت اداره تبلیغات اسلامی شهریار انجام شد.

نثاری، گفت: بر اساس هماهنگی انجام شده توسط اداره تبلیغات اسلامی شهریار با پایگاه انتقال خون این شهرستان، پس از اطلاع‌رسانی توسط کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب، یک تیم پزشکی از پایگاه انتقال خون در مسجد خاتم النبیین(ص) مستقر شد و عملیات اهدای خون توسط همشهریان را انجام داد.

وی با اشاره به هماهنگی انجام شده، این پویش در شب‌های ماه مبارک رمضان و به صورت هفتگی در شهرهای مختلف شهرستان اجرا می‌شود، افزود: کانون‌‌ها و تشکل‌های دینی تحت پوشش این اداره، با راه‌اندازی پویش اهدای خون در راستای این فرهنگ حسنه با توجه به نیاز شهرستان اقدام می‌کنند.

این کارشناس تصریح کرد: همچنین اعضای این کانون‌، در کنار بهره‌گیری از ظرفیت گروه‌های جهادی، اقدامات فرهنگی اجتماعی دیگری از جمله تشکیل موکب‌های سلامت و توزیع بسته‌های معیشتی و اقلام بهداشتی در مناطق محروم در دوران شیوع کرونا را نیز انجام داده‌اند.

گفتنی است، کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب از جمله مراکز فرهنگی و دینی فعال و تحت پوشش این اداره است که با استفاده از ظرفیت جوانان و نوجوانان در حوزه‌های مختلف اجتماعی و امدادی نیز رسالت خود را انجام می‌دهد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟