• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
«قرار عاشقی در هیئت مجازی» ماه مبارک رمضان در شبکه های اجتماعی تاریخ:1399/2/17

برنامه ‌های «قرار عاشقی در هیئت مجازی» ماه مبارک رمضان در بستر اینستاگرامی پیچ نهضت اسلامی ملارد و شبکه های اجتماعی داخلی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی عبدی مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ملارد، از برگزاری برنامه‌ای با عنوان «قرار عاشقی در هیئت مجازی» ماه مبارک رمضان در بستر اینستاگرام صفحه نهضت اسلامی این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام شجاع، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: با شیوع بیماری کرونا و اعلام مسئولان حوزه بهداشت و درمان کشور در راستای عدم تشکیل اجتماعات بزرگ مردمی تا رفع ویروس کرونا، هیئات مذهبی با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، اقدام به برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی با عنوان «قرار عاشقی در هیئت مجازی وهیئت تعطیل نیست» کرده است.

شجاع عنوان کرد: این برنامه ها شامل تلاوت قرآن، سخنرانی، قرائت ادعیه، مداحی و مولودی خوانی است که با استقبال خوب مردمی در ماه های معنوی رجب و شعبان و رمضان در فضای مجازی مواجه شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از فعالیت هایی که در شرایط امروز باید مورد توجه نهادهای حوزوی تبلیغی و مبلغان قرار گیرد استفاده از فضای مجازی برای پر کردن خلأ تبلیغ چهره به چهره در شرایط کرونایی است؛ از این رو برنامه‌ریزی هایی باید صورت گیرد تا مردم از مبلغان و مبانی دینی در این ماه پر خیر و برکت بهره مند شوند.

گفتنی است: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان همه روزه با دعوت از علما و سخنرانان شهرستان از ساعت ۱۲ ظهر در بستر اینستاگرام صفحه نهضت اسلامی ملارد، این قرار عاشقی را برگزار می‌کند که بعد از اتمام برنامه های سخنرانی، نماهنگ های‌کوتاه با موضوع احکام و معرفی کتاب، پخش می‌شود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟