• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
«قرار عاشقی در هیئت مجازی» ماه مبارک رمضان در شبکه های اجتماعی تاریخ:1399/2/17

برنامه ‌های «قرار عاشقی در هیئت مجازی» ماه مبارک رمضان در بستر اینستاگرامی پیچ نهضت اسلامی ملارد و شبکه های اجتماعی داخلی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی عبدی مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ملارد، از برگزاری برنامه‌ای با عنوان «قرار عاشقی در هیئت مجازی» ماه مبارک رمضان در بستر اینستاگرام صفحه نهضت اسلامی این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام شجاع، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: با شیوع بیماری کرونا و اعلام مسئولان حوزه بهداشت و درمان کشور در راستای عدم تشکیل اجتماعات بزرگ مردمی تا رفع ویروس کرونا، هیئات مذهبی با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، اقدام به برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی با عنوان «قرار عاشقی در هیئت مجازی وهیئت تعطیل نیست» کرده است.

شجاع عنوان کرد: این برنامه ها شامل تلاوت قرآن، سخنرانی، قرائت ادعیه، مداحی و مولودی خوانی است که با استقبال خوب مردمی در ماه های معنوی رجب و شعبان و رمضان در فضای مجازی مواجه شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از فعالیت هایی که در شرایط امروز باید مورد توجه نهادهای حوزوی تبلیغی و مبلغان قرار گیرد استفاده از فضای مجازی برای پر کردن خلأ تبلیغ چهره به چهره در شرایط کرونایی است؛ از این رو برنامه‌ریزی هایی باید صورت گیرد تا مردم از مبلغان و مبانی دینی در این ماه پر خیر و برکت بهره مند شوند.

گفتنی است: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان همه روزه با دعوت از علما و سخنرانان شهرستان از ساعت ۱۲ ظهر در بستر اینستاگرام صفحه نهضت اسلامی ملارد، این قرار عاشقی را برگزار می‌کند که بعد از اتمام برنامه های سخنرانی، نماهنگ های‌کوتاه با موضوع احکام و معرفی کتاب، پخش می‌شود.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟